Nasza firma WORLD KOMPANI SP.ZO.O działa na rynku Polski od 2019 roku i świadczymy usługę „TRANSPORT & PRZEPROWADZKI”. Działamy głównie na terenie WARSZAWY i w  województwie mazowieckim. Również świadczymy nasze usługi w całej Polsce oraz Unii Europejskiej.

Dysponujemy pojazdami o różnej ładowności, co pozwala na użycie odpowiedniego pojazdu przy przeprowadce czy przy transporcie mienia każdego KLIENTA. Posiadamy polise ubezpieczeniową. Każda przewożona rzecz jest dokładnie zabiezpieczona i spakowana przed transportem.

Specjalizujemy się w transporcie i przewozie: mebli, antyków, motocykli, archiwów, pianin, przewóz osób oraz rzeczy , w tym towarów AGD i RTV ze sklepów  i magazynów typu : Agata Meble, RTV EURO AGD, Media Expert, IKEA, JYSK, Castorama, Leroy Merlin, Media Markt i tp. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, firm, instytucji.

Robimy przeprowadzki Biur, Mieszkań, Domów na indywidualne oraz firmowe zlecenia. Wykonujemy przeprowadzki w całym kraju i w Europie kompleksowo i starannie, stosujemy się do czasu Klienta. Przewozimy też PALETY z kosmetykami oraz innym towarem.

Nasza ekipa fachowców wie jak spakować i zabiezpieczyć każdą rzecz Klienta. Zrobiliśmy nie mało zleceń  w tak krótkim czasie. Wiemy jak zadbać, zabiezpieczyć i transportować: szkło, ceramikę, antyki, meble, AGD, RTV, pianina, gabaryty, dokumenty, wazony i inny sprzęt w całości i bez wad. Gwarantujemy bezpieczeństwo każdego mienia Klienta.

Wycena każdego zlecenia zależy od  usług, transportu, illośći pracowników, miejsca wykonania zlecenia.

 Dziękujedmy każdemu naszemu Klientowi za współprace z nasza firmą WORLD KOMPANI SP.ZO.O.

                                                                                            „ Bo jak nie my to kto”

                                                                                                  7979 88 000

                                                                                                  7979 88 897