WORLD KOMPANI – Bo Jak Nie My To Kto?

░ Transport

WORLD KOMPANI SP.ZO.O 

Z kategorią transport związane są różne usługi dotyczące przewozów osób lub sprzętu… Ze względu na rodzaj pracy , transport dzielimy na mały, średni i duży. Każdy różni się samochodem i załadunkiem dla przewozu.

Nasza firma World kompani sp.zo.o posiada pojazdy dla każdego rodzaju pracy.

Usługa Transport & Przeprowadzka skierowana dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Dbamy o mienie każdego Klienta.

Wszystkie rzeczy Klienta, nasza ekipa fachowców pomaga:

 Spakować

Zabiezpieczyć

⓷ Załadować

Dostarczyć

⓹ Rozładować

Przy potrzebie pomożemy z montażem lub demontazem mebli, zrobie utylizację w lokalu czy piwnicy.  Dodatkowo możemy odswieżyć mieszkanie czy lokal.

Każda usługa jest indywidualnie wyceniana z każdym Klientem.

Zaufaj NAM! My wykonamy profesionałną usługę, szybko i na czas.

PRZEWÓZ ARCHIWÓW

Przewieziemy Twój archiwóm, dokumenty,biuro gdzie tylko zechcesz!
bo jak nie my to kto?”
                  World kompani sp.zo.o                         7979 88 000

Przy zmianie miejsca pracy lub mieszkania, lokalu na inny lokal szukamy transportu. WORLD KOMPANI SP.ZO.O świadczę usługi transportowe oraz przeprowadzkowe. Przewozimy cenne rzeczy, dokumenty, archiwum, całe biura, czy mieszkania.

Gwarantujemy starannie zapakowanie wszystkich dokumentów z opisanymi kartonami i nie nadamy żadnej informacji co do przewożonych danych innym osobom. Na życzenie Klienta dostarczamy kartony i rzeczy zabezpieczające, a klient sam spakuje swoje dokumenty czy inne rzeczy.

Nasza ekipa przy zamówieniu transportu czy przeprowadzki pomaga w spakowaniu, załadunku i rozładunku mienia Klienta.

Dodatkowo świadczymy usługi, taki jak montaż/ demontaż, utylizacja czy magazynowanie mienia.

Przewozimy MEBLE, AGD,  RTV, sprzęt biurowy oraz domowy oraz inne rzeczy i towary na zlecenia Klienta. Mamy doświadczenie w dostawach dla przedsiębiorstw z branży kosmetycznej i meblowej.

Zadzwoń, zamów i będziesz zadowolony współpracą z nami.

TRANSPORT PIANIN

                                                        Przewieziemy Twóje pianino  gdzie tylko zechcesz!
bo jak nie my to kto?”
                  World kompani sp.zo.o                         7979 88 000

 Wszystkie muzyczne instrumenty takie jak pianina, są bardzo ciężkie. Dla przeniesienia takiej rzeczy potrzebnych  jest parę osób lub odpowiedni sprzęt.

 My wysyłamy na takie zlecenie odpowiednio szkolonych pracowników. Sprzęt muzyczny jest przenoszony w specjalnych pasach, przeważnie po schodach, tak jak pianina są dużym gabarytem który nie mięści się do windy.

Koszt transportu pianina lub dużych gabarytów zależy od:

–  czy jest winda w bloku;

– które piętro, jak znosimy po schodach;

– jaka waga;

– illość osób;

–  czas realizacji;

– odległość dostawy.

Każdy transport wyceniamy indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą WORLD KOMPANI SP.ZO.O.

TRANSPORT ANTYKÓW

                                                         Przewieziemy Twóję antyki gdzie tylko zechcesz!
bo jak nie my to kto?”
                  World kompani sp.zo.o                         7979 88 000

WORLD KOMPANI SP.ZO.O świadczy usługe transport antyków. Głównie działamy w Warszawie, ale świadczymy usługi w całej Polsce i Europie

Antyki są rzeczami gabarytnymi  i delikatnymi meblamy, które są sporo warte  w naszych czasach. Każdy antyk to pamiątka o kimś  lub o miejscu gdzie mieszkaliśmy.

Stary mebel ma duszę , zawsze tak mówili rodzice. Nasza firma dba o przewiezienie tak ważnych dla was mebli. Szanujemy, zabezpieczamy i polecamy taki transport  antyków, osobom które mają umiejętności i doświadczenie przy tranporcie danego typu rzeczy.

Przewozimymeble, regaly, zegary,  lampy, lustra, ksiażki, porcelane, obrazy i innę cenne  przedmioty.

Zapewniamy staranne owijanie, zapakowanie starych i cennych mebli. Do transportu antyków wykorzystujemy specjalne koce, folię, kartony, strecz, pasy ta inne rzeczy.

Oferujemy transport mebli po renowacji lub zabytkowych:

– szafy antyczne;

– witryny;

– kredensy;

– regały….

Dokładamy wszystkich starań aby Klient był zadowolony z naszej kompleksowej usługi, zaczynając od pakowania do  rozładunku czy przy montażu mebli.

Oprocz transportu i przeprowadzek proponujemy usługę MAGAZYNOWANIE.

TRANSPORT MOTOCYKLI

Przewieziemy Twój motocykl, gdzie tylko zechcesz!
bo jak nie my to kto?”
                  World kompani sp.zo.o                         7979 88 000

World trans kompani oferuję swoim Klientom transport motocykli

Do przewozu dużych gabarytów takich  jak motocykl, należy się uprzednio dobrze przygotować i posiadać odpowiedny sprząt dla mocowania w transporcie. Motocykl powinień  stać równo i prawidlowo zabiezpieczony pasami żeby się nie uszkodziły w drodze.

Nasza firma dba o prawidłowe zabiezpieczenie. Posiadamy odpowiednie pasy, przewozimy motocykle w busach.

Koszt usługi na terenie Warszawy, Polski i Europy jest ustalany z każdym klientem indywidualnie. Ceny transportu motocykla różnią się w zależności od typu usługi, wielkości pojazdu, docelowej lokalizacji.

TRANSPORT AGD/RTV

Transportujemy Twoje AGD/RTV gdzie tylko chcesz!

Zrobimy montaż lub utulizacje

Przewozimy AGD/ RTV na każde zlecenie Klienta. Może to być nowokupiony sprzęt lub przeprowadzka z miejsca A do Z,  zrobimy utylizacje używanego AGD/RTV. Świadczymy usługi w Warszawie, całej Polsce i Europie.
   Urządzenia RTV i AGD po przetransportowaniu do nowego mieszkania  czy lokalu możemy podłączyć do prądu dopiero po upływie 8-12 godzin żeby dostosować do panującej we wnętrzu temperatury.

 

Podczas przeprowadzki najważniejsze jest prawidłowe spakowanie i zabezpieczenie przedmiotów, które zabieramy ze sobą do nowego miejsca.

Posiadamy różne odpowiednie zabiezpiczenie. Z WORLD KOMPANI SP.ZO.O możesz być spokojny za transport swoich rzeczy: MEBLI, AGD, RTV, MOTOCYKLI, GABARYTÓW, SEJFÓW, PIANIN, ANTYKÓW….

 Można zamówić dodatkowe usługi: remont, sprzątanie, usługę „złotą rączkę”

Nie ponosimy odpowiedzialności  za sprzęt spakowany przez samego Klienta!

Proszę zaufać i zlecać nam całą usługę pod naszą opiekę  od pakowania do rozładunku. Dziękujęmy za współprace!

TRANSPORT MEBLI

Transportujemy Twoje  meble gdzie tylko chcesz! Zrobimy montaż nowokupionych lub zdemontu- jemy stare meble czy zrobimy utylizację.

Firma WORLD KOMPANI SP.ZO.O świadczy usługę TRANSPORT MEBLI lub innego wyposażenia w całej Polsce oraz Europie. Wykonujemy zlecenia od firm lub osób prywatnych.

 

Przy transporcie mebli ważne jesz zabiezpieczenia każdego krawiędzia oraz drzwiczek mebli. Żeby pod czas transportu  nie obijały się.  My posiadamy różne rzeczy zabiezpiczajonce dla każdego typu zlecenia jak firmowego tak i prywatnego.

Nasza ekipa facowców gwarantuję Państwu szybkość i sprawność transportu oraz pełną pomoc w pakowaniu, przenoszeniu i przewozie ładunków. Każde zlecenie na usługi transportowe czy inne  traktujemy indywidualnie, jesteśmy w stanie dopasować się do poszczególnych oczekiwań i spełnić  życzenia każdego Klienta w zakresie transportu czy  przeprowadzki.

Specjalizujemy się w transporcie i przewozie rzeczy oraz towarów, AGD,  RTV ze sklepów  i magazynów typu : Agata Meble, RTV EURO AGD, Media Expert, IKEA, JYSK, Castorama, Leroy Merlin, Media Markt i tp.

 Zajmujemy się montażem nowokupionych lub demontażem starych mebli. Przy przeprowadzce może się okazać, że część mebli trzeba  z demontować, a na miejscu zamontować z powrotem, chodzi tu o duże gabaryty, które nie da się znieść po schódach i takie które nie mieszczą sie do windy. Czasami jest tak że nie ma windy, to Klient powinen zglosić i zamówić większą ilość pracowników.

Zrobimy utulizacje starych mebli oraz innych rzeczy.

Oprucz transportu i przeprowadzkek proponujemy usługę MAGAZYNOWANIE.

Przewozimy też PALETY z kosmetykami oraz innymi towarami.

PRZEWÓZ Innych RZECZY

Na życzenie Klienta przewozimy różne rzeczy z mieszkania, domu, biura.

Pomagamy przy pakowaniu, załadunku i rozladunku. Robimy montaż lub demontaż, utylizacje, magazynowanie, serwis „ złotą rączka”.

 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ.

Bo jak nie my to kto?!

WorldTranskompani.pl

Transport i przeprowadzka nie może być łatwiejsza!

░ Kontakt

 03-352 Warszawa, ul. Rembielińska 17/193

Swiadczymy usługę  w każdej dzielnicy Warszawy oraz całego kraju ta Europy.

Z WORLD TRANS KOMPANI mozysz być spokojny za transport swoich rzeczy: MEBLI, AGD, RTV, MOTOCYKLI, GABARYTÓW, SEJFÓW, PIANIN, ANTYKÓW…. Także można zamówić dodatkowe usługi: remont, sprzantanie, usługę zlota rączka. 

☎ 7979 — 88 — 000

☏ 7979 — 88 — 897

WORLD KOMPANI SP.ZO.O

✉ [email protected]

☑ Pracujemy 24/7