WORLD KOMPANI – Bo Jak Nie My To Kto?

░ Przeprowadzki

Czym jest przeprowadzka? – jest  to zmianą miejsca: pracy, mieszkania, lokalu, biura lub miasta na inne. Jest to zmiana związana z transportowaniem  wszystkich rzeczy do innego miejsca na stałe lub do magazynu na przechowywanie: na czas remontu.

  Sama przeprowadzka zaczyna się od spakowania mienia Klienta, zgodnie z ustaloną umową. Nasza firma WORLD KOMPANI SP.ZO.O świadczy taką usługę:

Przeprowadzka domu lub mieszkania

Przeprowadzka biura
lub archiwum

przeprowadzka instutycji

transport każdego
mienia
Klienta

Oferujemy przeprowadki dla osób prywatnych, firm, instytycji w Warszawie, całym kraju i Europie. Podczas trasportu dbamy o biezpieczeństwo przewożonych rzeczy Klienta.

Współpraca z nami przejdzie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Nasza ekipa wie co ma robić przy każdym rodzaju transportu czy przeprowadce.

Gwarantujemy naszym Klientam: pomoć w pakowaniu, załadunku, dostawie, rozładunku, nawet sprzątaniu po przeprowadce.  Dostarczamy odpowiednie zabezpieczenia do klienta przed przeprowadzką: kartony, folije… zgodnie z umową.

Na życzenie Klienta, on sam może spakować swoje rzeczy, ale my nie ponosimy odpowiedzialności za takie mienie przy transportawaniu. Natomiast pomagamy z załadunkiem i rozładunkiem.

Świadczymy dodatkowe usługi: Montaż / demontaż mebli, AGD

Utylizacja, magazynowanie, opróżnienie piwnic lub lokali, serwis „ złota rączka”.

Przy transporcie nie dużej ilośći mienia: transport lodówki, wersalki… robimy  usługę i wycene na miejscu. Przy przeprowadce buira, archiwum, domu – ustalamy wszystkie szczegóły, date realizacji, illość pracowników i cene.

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, bo każde zlecenie zależy od kilku czynności.

   Świadczymy profesjonalne  usługi  transportowe & preprowadzkowe, oraz dodatkowe.

Przeprowadzka  Indywidualna

Firma WORLD trans KOMPANI SP.ZO.O oferuje  Klientam usługi transportowe & przeprowadzki. Glównie działamy w Warszawie, ale dla nas nie ma problemu wykonać prace w całym kraju oraz w Europie. Zaufało nam już  dużo Klientów, zaufaj i TY! Zleć swoją usługę , a my ją zrobimy szybko i profesionalnie, BO JAK NIE MY TO KTO?

Nasz Klient deceduję o dacie, godzinie  i zleca nam usługę, a my dbamy o pilne wykonanie.  Gwarantujemy całkowitą pomoc od A do Z.  Doradzimy jaki samochód wybrać i ilość pracowników żeby obniżyc cenę wykonanej usługi.

Wiadomo jak zlecenie na transport jednej wersalki to wystarczy samochód mały typu Mercedes Vito, jaki posiadamy, i dwóch pracowników. A przy transporcie dużej ilośći rzeczy potrzebujemy samochód duży, typu Mercedes Sprinter. Każdą przeprowadzke wyceniamy indywidualnie.

 Dokładamy wszystkich starań żeby nasz Klient był zadowolony współpracą z  Nasza Firmą.

Przeprowadki Firmowe

World kompani sp.zo.o wykona przeprowadzkę biura, lokalu, archiwum, szkoły czy inną w Warszawie, całej Polsce oraz w Europie.

 Zmieniasz siedzibę firmy  i  jest potrzebny transport na już, a jeszcze w nastepnym dniu Twoje biuro ma działać? Zamów nasze usługi i nie martw się o niczym. Gwarantujemy że spakujemy, zrobimy montaż czy demontaż mebli biurowych lub innych, dostarczymy do miejsca, zrobimy rozładunek i wstawimy wszystko jak tobie pasuje. My szanujemy Twoją pracę i dokladamy wszelkich starań żeby nasz Klient był zadowolony z naszej pracy! Dokonujemy prace komfortowo i na czas, pracujemy przy potrzebie 24/7.

Wszystkie szczegóły umawiamy na miejscu. Wycena Gratis w Warszawie.

Podpisujemy umowę i działamy.

PRZEPROWADZKI KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

Przeprowadzamy biura, lokale, domy, mieszkania oraz transportujemy rózne rzeczy:  AGD, RTV,  Meble, Gabaryty, Antyki, Pianina, Motocykli, Archiwu ta inne rzeczy. Świadczymy usługi zwiazane z remontem, montażem czy demontażem, serwis „Zlotą Rączkę”, opróżniamy piwnice lub lokale,  robimy spzrątanie po przeprowadzce, świadczymy przewóz osób.

Działamy  głównie na terenie Warszawy, oraz w każdej okolicy. Potrzebny jest transport w Kraju czy w Europie, nie ma dla nas żadnego problemu.

Ustalamy zakres usług do wykonania, umawiamy terminy i realizujemy transport  & przeprowadzki szybko, komfortowo i na czas po podpisaniu umowy. Posiadamy polise ubezpieczeniową.

 Każdy rodzaj pracy w kraju czy za granicą umawiamy na miejscu lub telefoniczne.

Transport & przeprowadzka do Europy wyceniania jest indywidualnie, zależy od płatnych dróg, illości pracówników i samego transportu.

 Wozimy z Polski do Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Szczwajcarji, Anglji , Włoch, Ukrainy oraz innych krajów  lub odwrotnie.

Bo jak nie my to kto?!

WorldTranskompani.pl

Transport i przeprowadzka nie może być łatwiejsza!

░ Kontakt

 03-352 Warszawa, ul. Rembielińska 17/193

Swiadczymy usługę  w każdej dzielnicy Warszawy oraz całego kraju ta Europy.

Z WORLD TRANS KOMPANI mozysz być spokojny za transport swoich rzeczy: MEBLI, AGD, RTV, MOTOCYKLI, GABARYTÓW, SEJFÓW, PIANIN, ANTYKÓW…. Także można zamówić dodatkowe usługi: remont, sprzantanie, usługę zlota rączka. 

☎ 7979 — 88 — 000

☏ 7979 — 88 — 897

WORLD KOMPANI SP.ZO.O

✉ [email protected]

☑ Pracujemy 24/7