Transport

World Kompani SP. Z O.O. Z kategorią transportu związane są różne usługi dotyczące przewozów osób lub sprzętu. Ze względu na rodzaj pracy, transport dzielimy na mały, średni i duży. Każdy różni się samochodem i załadunkiem dla przewozu.

Nasza firma World Kompani SP. Z O.O. posiada pojazdy dla każdego rodzaju pracy. 

Usługa Transport & Przeprowadzka skierowana dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Dbamy o mienie każdego Klienta.

 

img-4e5d7c11b836afb96be4c237edad32cb-v

Wszystkie rzeczy Klienta, nasza ekipa fachowców pomaga:

Spakować

Zabezpieczyć

Załadować

Dostarczyć

Rozładować

Spakować

Zabezpieczyć

Załadować

Dostarczyć

Rozładować

Przy potrzebioe pomożemy z montażem lub demontażem mebli, zrobie utylizację w lokalu czy piwnicy. Dodatkowo możemy odświeżyć mieszkanie czy lokal.

Każda usługa jest indywidualnie wyceniana z każdym klientem.

Zaufaj NAM! My wykonamy profesjonalną usługę, szybko i na czas.

Przewieziemy Twoje archiwum, dokumenty, biuro gdzie tylko zechcesz!

Przewóz Archiwów

Przy zmianie miejsca pracy lub mieszkania, lokalu na inny lokal szukamy transportu. WORLD KOMPANI SP. Z O.O. świadczą usługi transportowe oraz przeprowadzkowe. Przewozimy cenne rzeczy, dokumenty, archiwum, całe biura czy mieszkania.

Gwarantujemy starannie zapakowanie wszystkich dokumentów z opisanymi kartonami i nie nadamy żadnej informacji co do przewożonych danych innym osobom. Na życzenie Klienta dostarczymy kartony i rzeczy zabezpieczające, a klient sam spakuje swoje dokumenty czy inne rzeczy.

Nasza ekipa przy zamówieniu transportu czy przeprowadzki pomaga w spakowaniu, załadunku i rozładunku mienia Klienta.

Dodatkowo świadczymy usługi, taki jak montaż/demontaż, utylizacja czy magazynowanie mienia.

Przewozimy MEBLE, AGD, RTV, sprzęt biurowy oraz dokumenty oraz inne rzeczy i towary na zlecenia Klienta. Mamy doświadczenie w dostawach dla przedsiębiorstw z branży kosmetycznej i meblowej.

Zadzwoń, zamów i będziesz zadowolony z współpracy z nami.

Przewieziemy Twoje pianino, gdzie tylko zechcesz!

Transport Pianin

Wszystkie muzyczne instrumenty takie jak pianina, są bardzo ciężkie. Dla przeniesienia takiej rzeczy potrzebnych jest parę osób lub odpowiedni sprzęt. 

My wysyłamy na takie zlecenie odpowiednio szkolonych pracowników. Sprzęt muzyczny jest przenoszony w specjalnych pasach, przeważnie po schodach, tak jak pianina są dużym gabarytem, który nie mieści się do windy. Koszt transportu pianina lub dużych gabarytów zależy od:

Czy jest winda w bloku?


Które piętro jak znosimy po schodach ?

Jaka waga transportowanego przedmiotu ?

Ilość osób potrzebnych do wykonania zadania

Czas realizacji

 

Odległość dostawy

 

Każdy transport wyceniamy indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą WORLD KOMPANI SP. Z O.O.

Przewieziemy Twoje antyki, gdzie tylko zechcesz!

Transport Antyków

WORLD KOMPANII SP. Z O.O. świadczy usługę transportu antyków. Głównie działamy w Warszawie, ale świadczymy usługi w całej Polsce i Europie. 

Antyki są rzeczami gabarytowymi i delikatnymi, które są sporo warte w naszych czasach. Każdy antyk to pamiątka o kimś lub o miejscu, gdzie mieszkaliśmy.

Stary mebel ma duszę, zawsze tak mówili rodzice. Nasza firma dba o przewiezienie tak ważnych dla was mebli. Szanujemy, zabezpieczamy i polecamy taki transport antyków osobom, które mają umiejętności i doświadczenie przy transporcie danego typu rzeczy.

Przewozimy: meble, regały. zegary, lampy, lustra, książki, porcelanę, obrazy i inne cenne przedmioty.

Zapewniamy staranne owijanie, zapakowanie starych i cennych mebli. Do transportu antyków wykorzystujemy specjalne koce, folię, kartony, taśmy, pasy i inne rzeczy.

Oferujemy transport mebli po renowacji lub zabytkowych: szafy antyczne, witryny, kredensy oraz regały

Dokładamy wszystkich starań, aby Klient był zadowolony z naszej kompleksowej usługi, zaczynając od pakowania do rozładunku czy przy montażu mebli.

Oprócz transportu i przeprowadzek proponujemy usługę magazynowania

Przewieziemy Twój motocykl, gdzie tylko zechcesz!

Transport Motocykli

World trans kompani oferuje swoim Klientom transport motocykli

Do przewozu dużych gabarytów takich jak motocykle, zależy się uprzednio dobrze przygotować i posiadać odpowiedni sprzęt do mocowania w transporcie. Motocykl powinien stać równo i prawidłowo zabezpieczony pasami, żeby się nie uszkodził w drodze.

Nasza firma dba o prawidłowe zabezpieczenie. Posiadamy odpowiednie pasy, przewozimy motocykle w busach.

Koszt usługi na terenie Warszawy, Polski i Europy jest ustalany z każdym klientem indywidualnie. Ceny transportu motocykla różnią się w zależności od typu usługi, wielkości pojazdu oraz docelowej lokalizacji.

Transportujemy Twoje AGD/RTV, gdzie tylko chcesz!

Transport AGD/RTV

Przewozimy AGD/RTV na każde zlecenie Klienta. Może to być nowo kupiony sprzęt lub przeprowadzka z miejsca A do Z, zrobimy utylizacje używanego AGD/RTV. Świadczymy usługi w Warszawie, całej Polsce i Europie. Urządzenia RTV i AGD po przetransportowaniu do nowego mieszkania czy lokalu możemy podłączyć do prądu dopiero po upływie 8-12 godzin, żeby dostosować do panującej we wnętrzu temperatury.

Podczas przeprowadzki najważniejsze jest prawidłowe spakowanie i zabezpieczenie przedmiotów, które zabieramy ze sobą do nowego miejsca.

Posiadamy różne odpowiednie zabezpieczenia. Z WORLD KOMPANI SP. Z O.O. możesz być spokojny za transport swoich rzeczy: MEBLI, AGD, RTV, MOTOCYKLI, GABARYTOW, SEJFOW, PIANIN, ANTYKÓW.

Można zamówić dodatkowe usługi: remont, sprzątanie, usługę ,,złotą rączkę”

Nie ponosimy odpowiedzialności za sprzęt spakowany przez samego Klienta!

Proszę zaufać i zlecać nam całą usługę pod naszą opiekę od pakowania do rozładunku.

Dziękujemy za współpracę!

Transportujemy Twoje meble, gdzie tylko chcesz! Zrobimy montaż nowo kupionych lub zdemontujemy stare meble czy zrobimy utylizację.

Transport Mebli

Firma WORLD KOMPANI SP. Z O.O. świadczy usługę TRANSPORTU MEBLI lub innego wyposażenia w całej Polsce oraz Europie. Wykonujemy zlecenia od firm lub osób prywatnych.

Przy transporcie mebli ważne jesz zabezpieczenia każdej krawędzi oraz drzwiczek mebli. Żeby pod czas transportu nie obijały się. My posiadamy różne rzeczy zabezpieczające dla każdego typu zlecenia jak firmowego tak i prywatnego.

Nasza ekipa fachowców gwarantuję Państwu szybkość i sprawność transportu oraz pełną pomoc w pakowaniu, przenoszeniu i przewozie ładunków. Każde zlecenie na usługi transportowe czy inne traktujemy indywidualnie, jesteśmy w stanie dopasować się do poszczególnych oczekiwań i spełnić życzenia każdego Klienta w zakresie transportu czy przeprowadzki.

Specjalizujemy się w transporcie i przewozie rzeczy oraz towarów, AGD, RTV ze sklepów i magazynów typu : Agata Meble, RTV EURO AGD, Media Expert, IKEA, JYSK, Castorama, Leroy Merlin, Media Markt i tp.

Zajmujemy się montażem nowo kupionych lub demontażem starych mebli. Przy przeprowadzce może się okazać, że część mebli trzeba z demontować, a na miejscu zamontować z powrotem, chodzi tu o duże gabaryty, które nie da się znieść po schodach i takie które nie mieszczą się do windy. Czasami jest tak że nie ma windy, to Klient powinien zgłosić i zamówić większą ilość pracowników.

Zrobimy utylizację starych mebli oraz innych rzeczy.

Oprócz transportu i przeprowadzek proponujemy usługę MAGAZYNOWANIE.

Przewozimy też PALETY z kosmetykami oraz innymi towarami.

Przewóz innych rzeczy

Na życzenie Klienta przewozimy różne rzeczy z mieszkania, domu, biura.

Pomagamy przy pakowaniu, załadunku i rozładunku. Robimy montaż lub demontaż, utylizacje, magazynowanie, serwis „ złotą rączka”.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ.